Šikovné LIENKY sa lúčili so škôlkou

" Milá škôlka! Mám pre teba zvesť:
Nie som malý drobec, už mám šesť.
Kto má šesť, to ti tak musí byť, 
so škôlkou sa treba rozlúčiť..."

Aj naše šikovné LIENKY sa lúčili so škôlkou. Pre rodičov si pripravili bohatý program plný básničiek, pesničiek a tanca. Prajeme im veľa úspechov v škole a veľa nových  kamarátov. Pani učiteľky Katka a Veronika.

Milá škôlka, lúčime sa…

Vo štvrtok 17.6.2021 sa v Bažantnici v Starom Tekove uskutočnila slávnostná rozlúčka s predškolákmi z triedy Žabky. Posledný krát vystúpili pred rodičmi ako predškoláci, a v septembri zasadnú do školských lavíc ako šikovní prváci. Detičky si pripravili pre rodičov program plný básničiek, piesní aj veselých tančekov. Všetci dostali milú odmenu, ktorá im bude pripomínať čas strávený v materskej škole.  

Ďakujeme všetkým rodičom za pomoc a ochotu  pri príprave slávnosti  a tiež za spoluprácu počas celých štyroch rokov. Našim/Vašim žabkám prajeme veľa úspechov v školských laviciach, a aby im úsmev na rozžiarených tváričkách svietil stále tak isto ako v tento deň.

Chceli by sme osobitne poďakovať pánovi Suchanskému za zhotovenie krásneho a jedinečného tabla a tiež za milé slová v príhovore na rozlúčke. ĎAKUJEME

Vaše pani učiteľky Janka a Katka