Home » Deň radosti 2018

Deň radosti 2018

Čas opäť pokročil a na naše dvere začali klopať jedny z najkrajších sviatkov – Vianoce. Pre mnohých z nás majú hlboký význam v príprave našich sŕdc na prežívanie lásky s našimi najbližšími. Preto sme sa aj my 01. decembra 2018 stretli na pôde našej školy, aby sme si tento krásny predvianočný čas pripomenuli aj spolu s našimi priateľmi.

To, že tento deň bol naozaj plný radosti, dokazovala aj príjemná atmosféra, ktorá sa šírila chodbami školy, doplnená o veselé tóny ľudovej hudby ,ako aj vôňu chutného jedla. Naši hostia si určite pochutnali na tradičných pukanských párancoch, guľáši, plnených lokšiach, grilovaných pstruhoch, či varenej kukurici. Kto mal chuť na sladké, stačilo, že zašiel do našej Cukrárne, kde si pochutnal na rôznych sladkých dobrotách, alebo výbornom varenom punči, káve , či čaju.

Knihy, rôzne výrobky s vianočnou tematikou, krásne kvety, šité bábiky či šperky, potešili oči i myseľ a tvorba našich detí svedčí o zručnosti našich žiakov. Tento slávnostný deň sa každý rok spája s dňami Adventu, preto nesmela chýbať posviacka nášho adventného venca. Deti aj dospelých potešila novinka, výstava fotografií mesta Levice, počas ktorej mali záujemcovia možnosť vidieť naše mesto aj z iných pohľadov ako ho bežne vidíme. Určite zaujímavosťou bola možnosť vyskúšať si programovanie s ozobotmi.

Deň radosti bol určite dňom plným zábavy, úsmevu a príjemne strávených chvíľ s našimi najbližšími. Už teraz sa na vás všetkých tešíme aj o rok.

 

Mgr. M. Chujacová